Epson Projeksiyon Lambaları

Orijinal Projektör Lambaları

En iyi görüntü kalitesini elde edin ve orijinal ve güvenilir bir lamba kullandığınız için güvencede olduğunuzu bilin

Orijinal Projektör Lambaları

Neden orijinal lamba satın almalısınız?

3LCD ile parlak renkler

Güvenlik

Epson Renk Değiştiren Etiket

Bilmeniz gerekenler

Epson'da biz, yüksek kaliteli projektörler ve orijinal, güvenli lambalar ürettiğimiz ve en iyi görüntüleme deneyimini sağladığımız için gurur duyuyoruz. Bu nedenle projektör kullanıcılarını etkileyebilecek bir soruna ışık tutmak istedik. Pazarda orijinal olmayan lambalar bulunmaktadır. Rekabeti hoş karşılıyor olsak da size, yani kullanıcıya optimum performans ve deneyimi sunmak için projektörün tüm parçalarının birbirine uyumlu olması önemlidir. Epson'un orijinal olmayan lambalar üzerinde herhangi bir kontrolü olmamakla birlikte müşterilerimiz de herhangi bir kalite, test veya kural garantisine sahip olmadığından bu ürünler güvenilir değildir. Orijinal olmayan lambalar ışık çıkışı ve kulanım ömrü açısından genellikle kaliteli değildir ve ayrıca gerçek bir tehdit içerir; bazı orijinal olmayan lambalar aşırı ısınarak lambadan duman ve lamba konektöründen kıvılcım çıkmasına neden olabilir. Taklit ürünlerin toplanması için emniyet kuvvetleriyle birlikte çalışıyor ve orijinal olmayan ve taklit lamba tuzağına düşmenizi engellemek için bilgimizi paylaşıyoruz.

Neden orijinal lamba satın almalısınız?

Bir Epson projektör satın aldığınızda, dünyanın bir numaralı üreticisinden1 projeksiyon teknolojisinin en iyi ürününü satın alırsınız. Her projektörün her parçasının aynı yüksek standartta geliştirilmesini sağladığımız için on yılı aşkın süredir dünyanın en iyisiyiz1. Epson orijinal lambalar bu teknolojinin bir parçasıdır. Orijinal ürün satın alırsanız, Epson projektörünüz için mümkün olan en iyi lambayı elde edeceğinize dair taahhüdümüzü satın alırsınız.

Orijinal lambalarla üstün görüntü kalitesinin keyfini çıkarır, paranıza ve lambanın ömrüne değer katmış olur, garantinizi korur ve kendinizi potansiyel risklere karşı korumaya almış olursunuz.

Orijinal olmayan ve orijinal

Orijinal olmayan lambalar aşırı ısınabilir ve en kötü durumda projektörü yakabilirler. Bu, orijinal ürünlere yatırım yapmanın önemini gösterir. Orijinal olmayan ve taklit lambalar, görüntüleme deneyiminizi, garantinizi ve maliyeti etkileyen çok sayıda soruna neden olabilir.

Güvenilirlik Güvenlik Görüntü kalitesi

Güvenilmez

Taklit lambalar orijinal olanlara göre çok daha hızlı eskir ve bozulur

Uzun Süreli Güvenilirlik

Epson'un orijinal lambaları uzun kullanım ömrü için tasarlanmıştır ve uzun vadede projektörlerinizin kullanım ömrünü ve maliyet verimliliğini korur

Güvensiz

Orijinal olmayan lambalar kullandığınızda Epson projektörünüzün muhafazası veya kabloları gibi parçaları aşırı ısınabilir, bağlantıları kesilebilir veya hasar görebilir ve en kötü ihtimalle lambadan duman, lamba konektöründen kıvılcım çıkmasına neden olabilir.

Garantili güvenlik

Orijinal olmayan lambaların 2000 saat kullanımın ardından arızalanma oranı e'tir. Epson'un orijinal lambaları kalite kontrollüdür ve dolayısıyla daha güvenilir bir seçimdir.2

Zayıf görüntü kalitesi

Taklit lambalar yanlış renk yansıtmaya, daha düşük parlaklık seviyesine ve görüntülerin titremesine ve dolayısıyla görüntüleme deneyiminizin bozulmasına neden olabilir.

Net ve tutarlı görüntü kalitesi

Sadece orijinal Epson lambalarla sürekli parlak ve gerçekçi görüntülerle projektörünüzden tutarlı bir performans bekleyin

Benzersiz 3LCD teknolojimiz sayesinde Epson projektörler, parlak ve canlı renkler ve gerçekçi görüntüler üretir. Epson projektörlerin kullanım ömürleri boyunca eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) sağlaması için orijinal Epson lambalar kullanmanızı tavsiye ederiz.

Orijinal olmayan lamba kullanmanın sonuçları:

Güvenilmez

Güvensiz

Zayıf görüntü kalitesi

Taklit lamba satın almaktan nasıl kaçınabilirsiniz:

Orijinal Epson lamba satın almanızı güvenceye alacak birkaç basit şey vardır.

  • İçinizin rahat etmesi için Epson’un resmi bayisinden satın alın.
  • Onaylı ve itibarlı satıcılardan gönül rahatlığıyla satın alın
  • Tavsiye edilen perakende fiyatının çok altında olan ürünler satın almayın. Gerçek olamayacak kadar ucuz tekliflerin cazibesine kapılmayın
  • Ambalajı kontrol edin; herhangi hata olmamalıdır

Taklitlere göz açtırmayın

Müşterilerimizi taklit ürünlere karşı korumak için emniyet kuvvetleriyle birlikte çalışıyoruz ve sadece birkaç yıl içinde on binlerce taklit lamba ele geçirildi. Emniyet kuvvetleriyle çalışmalarımızın bir parçası olarak, orijinal ürünleri tanımalarına yardımcı olacak renk değiştiren özel bir etiket geliştirdik. Taklit ürünlerin tanınmasını kolaylaştırmak için tüm lamba muhafazaları ve projektör lambası kutularının (2012 yılından itibaren) üzerine yerleştirilmiştir.

10.000

saat kullanım

10.000 saate kadar kullanın3

Müşterilerimize uzun kullanım ömürlü lambalar sunmanın önemli olduğuna inanıyoruz ancak aynı şeyi orijinal olmayan lambalar için söyleyemeyiz. Lambalarımız, 15 yıl boyunca her gün bir film izlemeye eşit, 10.000 saate kadar kullanım sağlar4.

Garantinizi koruyun

Epson lambalar, Epson projektörlerle kullanılmak için özel olarak tasarlanmış ve dikkatli bir biçimde test edilmiştir. Epson'un projektör ve lambanın optimum performansını garantileyebilmesi için sıkı kalite kontrol standartlarına tabi tutularak üretilmişlerdir. Orijinal olmayan lambaları test edip değerlendirmek Epson için mümkün olmadığından, bu lambaların kullanılmasından kaynaklanan arızalar projektörün garantisini geçersiz hale getirir5.

En iyi görüntü için uyumlu olmasını sağlayın

Epson lambalar, bir Epson projektörün içine kolay ve doğru yerleştirme için özel olarak tasarlanmış muhafazaların içine konulmuştur. Lambanın konumunda, muhafazanın veya projektörün içinde herhangi bir değişiklik projektörünüzün parlaklığını ve görüntü kalitesini etkiler. Epson lambalar, optimum görüntü performansı için doğru konumlandırılmıştır; bu, orijinal olmayan lambalarla sağlanamaz.

Epson Yetkili Ana Servis Merkezi

Yazıcılarınızın bakım ve onarımı en kaliteli şekilde ve hızla yapılır. Tüm teknik konularda çekinmeden bize danışabilirsiniz.

0 212 222 32 76

oduyo.com.tr

LCR OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ TİC. VE SAN. LTD.ŞTİ.

bir Ödüyo! edin